Megoldásra vár

Hatalmas szemét kupac

Anonim Járókelő

Hatalmas kupac szemét Ferencvarosban.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Albert Flórián út 13

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a Bp. IX. kerület Albert Flórián út - Fék utca kereszteződésében lévő ingatlanra kihelyezett hulladékok elszállításának ügyében Irodánk nem tud intézkedni, mive
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére