Megoldott

Forgalmi rend változás tábla - Cserkesz utca

A X. Cserkesz utca 78-nál is kint maradt egy Forgalmi rend változás tábla.
Kérem, szereljék le.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Cserkesz u. 78

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszerelték.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!
    Tájékoztatjuk, hogy felkértük a Forgalmi rend változás jelzőtábla kihelyezőjét, a X. kerületi Vagyonkezelőt a kérdéses közúti jelzőtábla eltávolítására.
    A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére