Megoldott

Kidőlt forgalomtechnikai doboz

Kérem a helyreállítást.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem töltődött fel az előbb, itt a kép újra
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Fehér út - ÁRKÁD csomópontban észlelt, megrongált vezérlőberendezéssel kapcsolatos bejelentését.
    A szekrényt a jelzőlámpa szerviz ideiglenes helyreállította. A végl...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére