Megoldásra vár

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 10

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére