Megoldott

Roncs autó

A Tatai út 85 magasságában a 14. kerületi oldalon található ez a roncs, már pár hónapja, egyre kevesebb darabja van meg, kérem intézkedjenek az elszállításáról.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Tatai u. 87

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték :) köszönöm!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére