Megoldott

Trehány sínfelújítás

Pár héttel ezelőtt a Szent Gellért téri kanyarodóvágányokat felújították.
Az új sínek mellé kb 50-100 méter hosszan új aszfaltozás is került.
Érthetetlen okból az aszfaltot vastagon beszórták kaviccsal, azonban ezt nem dolgozták bele, a villamosok és a gyalogosok azóta szerteszét szórták a megálló környékén.
A legszebb, hogy a teljesen porózus, gördülő felületre gyönyörűen felfestették a zebrát is.
Egyrészről, a sínek is tele vannak kaviccsal, gyalogosan sem kényelmes a felületen átmenni, de az arra járó autókra is veszélyt jelent a kavicsfelverődés.
Aki ezt készítette, annak ki kéne menni összetakarítani a kavicsot, és megcsinálni tisztességesen a burkolatot, ha a csúszásmentesség volt a cél.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A kavicsok egy része lekopott, egy része beleágyazódott az aszfaltba. Szerintem megoldott, mert már nincs felverődés.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Lekopott már a felesleg? :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8163)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A BKV illetékes szakterületének vála
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A BKV (megrendelő) az illetékes. Garanciában még javíthatja a kivitelező.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom, amennyiben impregnált zúzalék lenne, az aszfaltozóknak azért illett volna belehengerelni a még képlékeny felületbe.
    Trehány munka. Ennyi.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garda Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére