Válaszra vár

Zebra felfestése lekopott.

Budapest, VIII. Ker. Asztalos Sándor utca - Kerepesi út kereszteződésében a zebra felfestése lekopott.
Kérem újra felfesteni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 19

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére