Megoldott

Rendszeres parkolás zöldfelületen

Ezen a zöldfelületen szinte folyamatosan parkolnak autók az utóbbi időben, tönkretéve a területet. Megfontolandó lenne fizikailag is akadályozni a parkolást.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 9

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válaszlevele alapján a jövőben fokozottan, visszatérően fogják ellenőrizni a helyszínt.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére megküldött beadványára válaszolva mellékelten megküldöm Irodavezető úr XX/2022-2/2021 ügyszámú levelét.

    Tisztelettel:
    Malya Kitti
    Ügyintéző...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    JPG vagy PNG kiterjesztésben próbálod?
  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    úgy tűnik itt sem működik, elküldöm emailben
  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    kép
  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    küldöm ismét a képet
  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    küldöm ismét a képet
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Antal!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét jut...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére