Megoldott

Váradi utca sok szemét a fűben

Anonim Járókelő

Tisztelt Cím!

Sajnos a Váradi utcában nagyon sok eldobált szemét van a járda mellett a fűben.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 15

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00081563 számú bejelentésben jelzett hulladékkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak elszállítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Két kosár szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladékdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére