Megoldott

Mély kátyú

Mély kátyú a forgalomterelő betontömb mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fischer István u. 130

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Balogh Annamari elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt az út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Faktor
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Óriás kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Korong utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére