Megoldott

Hiányzó fényterelő

A naaagy gyalogos figyelemfelhívó sárgáról hiányzik.
A google utcaképen máshogy áll az a lámpa. Melyik a helyes?
https://www.google.hu/maps/@47.5164104,19.0922499,3a,75y,331.21h,86.57t/data=!3m6!1e1!3m4!1sMPbf4-Dh08_ZNVk7Pt0v3g!2e0!7i16384!8i8192

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, 169

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIV. Hungária krt. - Erzsébet királyné útja csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDA...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére