Megoldásra vár

Hiányzó kerékpáros táblák

A Szilas-patak menti kerékpárúton a Veres Péter úti csomópontnál hiányoznak a kerékpáros útirányjelző táblák a képen látható tartóoszlopról. Kérem, pótolják! Köszönöm az intézkedést!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 209

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla pótlására a szükséges intézkedést megtesszük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-mail: bu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére