Válaszra vár

A bokor 50%-nyi részre benőtt a közútra.

Az út mellett lévő zöld területről annyira benőtt a bokor az aszfaltra, hogy kb. 50%-ra szűkíti az út szélességét. Ez akadályozza a gépjárműforgalmat, ami ettől egyre nehézkesebb és kockázatosabb.
1119 Budapest Parittya utca 2.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenvölgyi határsor 8

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Bálint István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére