Megoldott

Rossz állapotú, billegő fedél

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.05.26.:

A BDK válasza:
Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú.

-----

FRISSÍTÉS 2021.05.06.:

A Budapest Közút válasza:
"A XXIII. kerület, Grassalkovich út 2. előtti járdán billegő, sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti."

-----

FRISSÍTÉS 2021.04.26.:

A TraffiCOM válasza:
"Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk."

-----

FRISSÍTÉS 2021.04.22.:

A Magyar Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap."

-----

FRISSÍTÉS 2021.04.21.:

Az ELMŰ válasza:
"A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett alépítmény (aknafedlap) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona."

-----

XXIII. Grassalkocich út 2 előtt ismertelen szolgáltató fedele billeg, rossz állapotban van. Kérem javítani

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Grassalkovich út 2

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XXIII. kerület, Grassalkovich út 2. előtti járdán, a sérült, mozgó, nagyméretű fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.
    Ettől függetlenül ismételt bejárást tartottunk a helyszín
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.05.06.: A Budapest Közút válasza: "A XXIII. kerület, Grassalkovich út 2. előtti járdán billegő, sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti." ----- FRISSÍTÉS 2021.04.26.: A TraffiCOM válasza: "Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk." ----- FRISSÍTÉS 2021.04.22.: A Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap." ----- FRISSÍTÉS 2021.04.21.: Az ELMŰ válasza: "A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett alépítmény (aknafedlap) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona." ----- XXIII. Grassalkocich út 2 előtt ismertelen szolgáltató fedele billeg, rossz állapotban van. Kérem javítani"-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.26.: A BDK válasza: Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú. ----- FRISSÍTÉS 2021.05.06.: A Budapest Közút válasza: "A XXIII. kerület, Grassalkovich út 2. előtti járdán billegő, sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti." ----- FRISSÍTÉS 2021.04.26.: A TraffiCOM válasza: "Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk." ----- FRISSÍTÉS 2021.04.22.: A Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap." ----- FRISSÍTÉS 2021.04.21.: Az ELMŰ válasza: "A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett alépítmény (aknafedlap) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona." ----- XXIII. Grassalkocich út 2 előtt ismertelen szolgáltató fedele billeg, rossz állapotban van. Kérem javítani"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 04. 26. TraffiCOM válasza: Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk. ---------------------- XXIII.Grassalkocich út 2 előtt ismertelen szolgáltató fedele billeg, rossz állapotban van. Kérem javítani"-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.06.: A Budapest Közút válasza: "A XXIII. kerület, Grassalkovich út 2. előtti járdán billegő, sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti." ----- FRISSÍTÉS 2021.04.26.: A TraffiCOM válasza: "Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk." ----- FRISSÍTÉS 2021.04.22.: A Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap." ----- FRISSÍTÉS 2021.04.21.: Az ELMŰ válasza: "A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett alépítmény (aknafedlap) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona." ----- XXIII. Grassalkocich út 2 előtt ismertelen szolgáltató fedele billeg, rossz állapotban van. Kérem javítani"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Rossz állapotú , billegő fedél"-ról "Rossz állapotú, billegő fedél"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XXIII. kerület, Grassalkovich út 2. előtti járdán billegő, sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mai...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A tárgyban szereplő címen tett bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Bejelentésüket továbbítottuk a Budapest Közút Zrt. részére további intézkedés megtételére.

    Tisztelettel:

    Szamay...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 97
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "XXIII.Grassalkocich út 2 előtt ismertelen szolgáltató fedele billeg , rossz állapotban van. Kérem javítani"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 04. 26. TraffiCOM válasza: Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk. ---------------------- XXIII.Grassalkocich út 2 előtt ismertelen szolgáltató fedele billeg, rossz állapotban van. Kérem javítani"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk.

    JAROKELO-BUDAPEST- 000815
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az Önök által bejelentett üzemzavarra vonatkozó információkat nyilvántartásunkban rögzítettük.

    TraffiCOM hibajegy szám: CF21.042308

    A vizsgálatról, hibaelhár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/244085/2021/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100045034059

    Társaságunkhoz érkezett bejelentését köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott nyilvános wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Borzalmas állapotú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Monostori út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére