Válaszra vár

Gondozatlan akác

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.05.12.:

Az FCSM válasza:
"A megjelölt helyszínen jelenleg a patak revitalizációja és parképítési munka folyik. A patak medrét Társaságunk nem vette vissza üzemeltetésbe a kivitelezőtől. A kivitelezés befejezése után a kertészeti tevékenységet igénylő területek, így a fák se, kerülnek üzemeltetésünkbe, ezért a fa ápolásával kapcsolatosan intézkedni nem áll módunkban."

-----

FRISSÍTÉS 2021.05.10.:

A FŐKERT válasza:
"A bejelentésben jelzett terület és az ott lévő fák nincsenek Társaságunk üzemeltetésében."

-----

A Zuglói Zrt. válasza:
"A Bartl János utca 2. (hrsz. 31373/22) nem önkormányzati tulajdon. A telek Egressy út környékén található két akác, melyek nem állnak osztályunk kezelésében."

-----

A fa látszólag nincs ápolva, ágai el vannak száradva, üreges. A most átadott tér miatt sok ember van a környezetében, veszélyes lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Patakpart

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.05.10.: A FŐKERT válasza: "A bejelentésben jelzett terület és az ott lévő fák nincsenek Társaságunk üzemeltetésében." ----- A Zuglói Zrt. válasza: "A Bartl János utca 2. (hrsz. 31373/22) nem önkormányzati tulajdon. A telek Egressy út környékén található két akác, melyek nem állnak osztályunk kezelésében." ----- A fa látszólag nincs ápolva, ágai el vannak száradva, üreges. A most átadott tér miatt sok ember van a környezetében, veszélyes lehet."-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.12.: Az FCSM válasza: "A megjelölt helyszínen jelenleg a patak revitalizációja és parképítési munka folyik. A patak medrét Társaságunk nem vette vissza üzemeltetésbe a kivitelezőtől. A kivitelezés befejezése után a kertészeti tevékenységet igénylő területek, így a fák se, kerülnek üzemeltetésünkbe, ezért a fa ápolásával kapcsolatosan intézkedni nem áll módunkban." ----- FRISSÍTÉS 2021.05.10.: A FŐKERT válasza: "A bejelentésben jelzett terület és az ott lévő fák nincsenek Társaságunk üzemeltetésében." ----- A Zuglói Zrt. válasza: "A Bartl János utca 2. (hrsz. 31373/22) nem önkormányzati tulajdon. A telek Egressy út környékén található két akác, melyek nem állnak osztályunk kezelésében." ----- A fa látszólag nincs ápolva, ágai el vannak száradva, üreges. A most átadott tér miatt sok ember van a környezetében, veszélyes lehet."-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A megjelölt helyszínen jelenleg a patak revitalizációja és parképítési
    munka folyik. A patak medrét Társaságunk nem vette vissza üzemeltetésbe
    a kivitelezőtől. A kivitelezés befe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A fa látszólag nincs ápolva, ágai el vannak száradva, üreges. A most átadott tér miatt sok ember van a környezetében, veszélyes lehet."-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.10.: A FŐKERT válasza: "A bejelentésben jelzett terület és az ott lévő fák nincsenek Társaságunk üzemeltetésében." ----- A Zuglói Zrt. válasza: "A Bartl János utca 2. (hrsz. 31373/22) nem önkormányzati tulajdon. A telek Egressy út környékén található két akác, melyek nem állnak osztályunk kezelésében." ----- A fa látszólag nincs ápolva, ágai el vannak száradva, üreges. A most átadott tér miatt sok ember van a környezetében, veszélyes lehet."-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00081510 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztály,

    köszönöm a visszajelzést. Az illetékest megkérték a helyzet megoldására vagy mivel nem az önök felelősége ennyit sem tudtak megtenni?
    Köszönettel,
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 81510-es számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A Bartl János utca 2. (hrsz. 31373/22) nem önkormányzati tulajdon. A telek
    Egre...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Patkánygödrök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Bagolyvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére