Megoldott

Lyuk a kerékpárút alatt

Egy nagy és mély lyuk van a zöldsávban a kerékpárút mellett. Talán alatta is. Minél előbb be kellene tömni, nehogy az eső alámossa a bringautat, és a burkolat beszakadjon. Kicsit arrébb egy víz elzáró van a kerékpárúton. Remélhetőleg nem ott van valami szivárgás, és amiatt lett a lyuk. A kocsi felhajtónál pedig a csatornát javították nemrég, a tábla azért van az út szélén.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 107

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00081508 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére