Megoldott

elhagyott kipufogò dob

elhagyott kipufogò dob

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 20

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kipufogó hulladék elszállítása megtörtént.Felelőtlen emberi magatartás nemcsal lakókörnyezetünket szennyezi, hanem többletkiadást is jelent az Önkormányzat számára. pl. ennek kö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ágy az utca mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Röppentyű köz (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kutya kaka kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére