Megoldott

elhagyott roncs

roncs rendszàm nèlkül

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 54

Hozzászólások

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentése alapján a Közterület-felügyelet eljárást elindította. A roncs elszállításának jogszabályi lehetőségei fenn állnak, az előírt határidő leteltével gondoskodnak az elsz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, megoldódott
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére