Megoldásra vár

Otthagyott hűtőszekrény

Az út szélén valaki otthagyott egy hűtőszekrényt.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Ciklámen út 3

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük az észrevételt a Budapest, Ciklámen út 3, 1237 Magyarország területen lerakott illegális hulladékkal kapcsolatosan.
    Szeretnénk tájékoztatni, hogy Önkormányzatunk ren
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Takács-Vereb Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére