Megoldásra vár

Elfordult, nehezen látható 30-as tábla (Koronafürt u. - Újszász u. sarok)

A XVI. kerületben a Koronafürt és az Újszász utca sarkán, a 30-as sebességű övezet kezdetén az ezt jelző tábla el van fordulva a járda irányába, vélhetően az autósok számára nehezen látható.

Talán ez lehet az oka, hogy a Koronafürt utcában a 30-as korlátozás ellenére majdnem mindenki 50-60 körül közlekedik.

A kép direkt úgy készült, hogy látsszon: a tábla az útra nem merőleges, sőt, nagyon is befelé van fordulva.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Koronafürt u. 48

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
    Bízunk abban, hogy a megengedett seb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy László István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére