Megoldásra vár

Veszélyes korlát

Anonim Járókelő

A járdaszigeten lévő korlát felső rúdja kijár a helyéről. Főként azért veszélyes, mert visszahelyezett állapotában ránézésre nem különbözik a többi szakasztól és közvetlenül mögötte halad el a villamos.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Margitszigeti lehajtónál található korlát helyreállításáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos zebrafelfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Értelmetlen táblázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Apostol utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére