Megoldott

Roncsbiciklik foglalják a helyet

A Dohány utca és Síp utca sarkán lévő biciklitároló helyeinek nagy részét defektes, rozsdás, elhagyott roncsbiciklik foglalják el. Jó lenne felszabadítani, mert a közelben nem lehet máshol megállni és lekötni a biciklit.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 20

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldva, köszönjuk!
  • Halász Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image002.jpg@01D748C2.9E1BB430]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10. – 18.
    Tel.:06-1-461-9040 Fax:06-1-461-9041

    Budapest Járókelő
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt C
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Dupla henyen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Marek József utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    72 órája várakozó gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Keresztben parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Marek József utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére