Válaszra vár

Egressy út - új parkolási szokás

Az utóbbi időben egyre többen parkolnak a zöld területekre az Egressy úton.
Sajnos, várhatóan ez a helyzet egyre rosszabb lesz ahogy az új, részben még épülő lakóparkba beköltöznek az új lakók. Ezt leginkább a munkaidő után lehet tapasztalni, de van rá példa, hogy nappal, ha van parkolóhely, akkor is a fölállnak a fűre, zöldre.
Még nincs nyár és nincs itt a strandszezon. Mi lesz itt, ha a Paskál kinyit?
Nem számít sem KRESZ, se semmi.
Ezekre a "helyekre" csak a zebrán át vezet "út", csak nem keresztben, hanem hosszában.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 178g

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Futó Csilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére