Megoldott

Ismét elhajlott a tábla Szerémi/Barázda

A Szerémi/Barázda sarkán sokadszor hajlott el a tábla.
Kérem, keressenek hosszabb távra megoldás.
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 55

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Átrakták a kerítéshez.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla áthelyezésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hamarosan lezuhan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére