Megoldásra vár

Szerémi Galvani eltűnt útburkolati jelek

A Szerémi Galvani kereszteződésben teljesen eltűntek az útburkolati jelek.
Kérem, pótolják! Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 44

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszín az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepel, felújítására a rendelkezésre álló pénzügyi források és az időjárás függvényében sor ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hamarosan lezuhan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére