Válaszra vár

Szerémin sokasodnak a puklik

A jelzett helyen sokasodnak a puklik, amik néha láthatatlanok. Ezek a kerékpárosokra meglepőek lehetnek, nagyon balesetveszélyesek. Kérem, javítsák ki az úthibákat. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 63

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére