Megoldott

Elhanyagolt terület tele szeméttel

A Könyves Kálmán körúton a Ford és Renault autókereskedések között, szemben a Shell kúttal van egy elhagyatott benzinkút. A környéke tiszta szemét.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 24

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu weboldal Üzemeltetői!
    Önök a Budapest 9. kerület Ferencváros Önkormányzata részére küldött listájukban lezáratlanként/elintézetlenként tüntették fel a 00081372, 00092819 és a 0094
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A JAROKELO-BUDAPEST- fenti azonosítószámú bejelentésre válaszolva tájékoztatom Önöket arról, hogy az Irodánk írásban megkereste a Pest Megyei Kormányhivatal Hulladékgazdá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a Bp. IX. kerület Könyves Kálmán krt. 24. sz. ingatlanra kihelyezett hulladékok elszállításának ügyében Irodánk nem tud intézkedni, mivel a terület magántulajdo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Lazanyecz Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vaskapu utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhullott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Napfény utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Vágóhíd utca 11 előtt sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére