Válaszra vár

Balesetveszélyes lámpahangolás

Anonim Járókelő

Kérem a Jászai Mari téri villamosmegálló mindkét oldalán a gyalogosok egy periódusidő alatti átjutásának biztosítását. A két részletben történő átjutás és a villamosok között feltorlódott tömeg rendkívül balesetveszélyes, ráadásul az autók számára sincs megfelelően hangolva a zöldhullám. A Falk Miksa utcai lámpánál a villamosok lámpája ne váltson azonnal zöldre, mert a villogó zöldnél áthaladó gyalogosokat rendszeresen majdnem elgázolják!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 2

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére