Válaszra vár

Hónapok óta 1.5 parkoló helyet foglaló jármű

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.06.13.:

"Most, hogy a parkolas mar nem ingyenes. Esetleg meg egy probat megerhet ujra nyitni az ugyet.
Napi 1 csomag az adagja, es persze a parkolast tovabbra is akadalyozza"

------------------------------

A 13. kerületben a Gidófalvy Lajos utca 9-13 előtt egy Opel Omega kombi gépjárművet (vélhetően a szemközti építkezésen dolgozó munkások) betoltak a parkolóba majd magára hagyták.
Február óta nem járt senki az autó közelében. A közterület felügyelet és parkolóőrök a parkolási díj mentesség miatt nem járőröznek, így sajnos senkinek nem tűnik fel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gidófalvy Lajos u. 13

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "A 13. kerületben a Gidófalvy Lajos utca 9-13 előtt egy Opel Omega kombi gépjárművet (vélhetően a szemközti építkezésen dolgozó munkások) betoltak a parkolóba majd magára hagyták. Február óta nem járt senki az autó közelében. A közterület felügyelet és parkolóőrök a parkolási díj mentesség miatt nem járőröznek, így sajnos senkinek nem tűnik fel."-ról "FRISSÍTÉS 2021.06.13.: "Most, hogy a parkolas mar nem ingyenes. Esetleg meg egy probat megerhet ujra nyitni az ugyet. Napi 1 csomag az adagja, es persze a parkolast tovabbra is akadalyozza" ------------------------------ A 13. kerületben a Gidófalvy Lajos utca 9-13 előtt egy Opel Omega kombi gépjárművet (vélhetően a szemközti építkezésen dolgozó munkások) betoltak a parkolóba majd magára hagyták. Február óta nem járt senki az autó közelében. A közterület felügyelet és parkolóőrök a parkolási díj mentesség miatt nem járőröznek, így sajnos senkinek nem tűnik fel."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Most, hogy a parkolas mar nem ingyenes. Esetleg meg egy probat megerhet ujra nyitni az ugyet.
    Napi 1 csomag az adagja, es persze a parkolast tovabbra is akadalyozza
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A 13. kerületben a Gidófalvy Lajos utca 9-13 előtt egy Opel Omega kombi (GTH-469) gépjárművet (vélhetően a szemközti építkezésen dolgozó munkások) betoltak a parkolóba majd magára hagyták. Február óta nem járt senki az autó közelében. A közterület felügyelet és parkolóőrök a parkolási díj mentesség miatt nem járőröznek, így sajnos senkinek nem tűnik fel."-ról "A 13. kerületben a Gidófalvy Lajos utca 9-13 előtt egy Opel Omega kombi gépjárművet (vélhetően a szemközti építkezésen dolgozó munkások) betoltak a parkolóba majd magára hagyták. Február óta nem járt senki az autó közelében. A közterület felügyelet és parkolóőrök a parkolási díj mentesség miatt nem járőröznek, így sajnos senkinek nem tűnik fel."-ra.

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    A gépjármű érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt ""Megoldottként"" zárjuk....
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Közterület-felügyelet a bejelentésben szereplő gépjárművet megvizsgálta és megállapította, hogy érvényes hatósági jelzéssel rendelkezik, így a hatályos jogszabályok alapján nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztosítása nincs, ez rossz jel, viszont a műszakija 2022.03.12-éig érvényes, így sokat nem lehet tenni vele.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott VW Golf a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Dolmány utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel Corsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Dolmány utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    elhagyott roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Jász utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére