Megoldott

Kalózos játszótéren folyamatosan folyik a víz

A Kalózos játszótéren a köz csapból dől a víz, nem lehet elzárni.
Víz pazarlás és sár.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 51

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Most épp nem folyik folyamatosan. Meg lehet nyitni a gomb benyomásával, kis kézi rásegítéssel el is lehet zárni. (Azt nem vártam ki, hogy el tudja-e zárni saját magát.)
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.04.27. 14:13 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sebők András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére