Megoldott

Balesetveszélyes fedél

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő,

Balesetveszélyes Fedlap Petzvál József- Kocsis út sarkán.

Kérem javításban a segítséget.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petzvál József u. 41

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Tájékoztatunk, hogy az általad tett 97832215 bejelentés vizsgálata a
    következő eredménnyel zárult:
    Javítás megtörtént
    Hiba észlelésének helye: 1119 Budapest Petzvál József utca 41
    A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Távközlési akna, Magyar Telekom.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére