Megoldásra vár

Meghosszabbított rakodóterület

Anonim Járókelő

A Balzac utca elején az eddigi 10m-es rakodóterületet valamiért meghosszabbították 25m-re. Miért, mi változott?

Másrészt: a felfestés lekopott, illetve nem tükrözi az új állapotot.

Amennyiben a 25m-es hossz állandó, kérem a sárga szaggatott felfestés is tükrözze ezt? (Tudom, a tábla az iránymutató és a felfestés csak tájékoztató jellegű)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 28

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel senki nem ellenőrzi és szankcionálja a szabálytalanul ott parkolókat így tkp azt érik el, hogy a szabályos autós nem mer odaállni, cserébe a szabálytalanok foglalják el a helyet. Másfelől nem na...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Váci úton az M3 metró pótlása miatt megszűntek rakodóhelyek, ezek pótlása miatt lett meghosszabbítva a Balzac utcában a rakodóhely. A szegélyen lévő burkolati jelek megfelelő fe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem mintha bármelyik távolságot betartanák az autósok egyébként.. :D
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére