Megoldott

Szemét és karácsonyfa

Anonim Járókelő

Adott egy teljesen rendezett parkoló a Tátrai-téri piac és a volt általános iskola között. Majd mikor kiszállunk a kocsiból, akkor ez a látvány. A kerület illetékeseitől várnám a megfelelő reakciót.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Tátra tér 9

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A terület megtisztítását, a hulladékok elszállítását megrendeltük, az intézkedésig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    Kalász Nóra
    városfejlesztési ügyintéző

    Városgazdálkodás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Xx. Ker. Fiume utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas Tamás
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Brassó utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére