Megoldásra vár

Lekopott

Lekoptak a zebra és a kerékpáros átvezetés útburkolati jelei.
Kérem fessék újra!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 23

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a megjelölt helyszínen lévő kerékpáros átvezetés és kijelölt gyalogos-átkelőhely burkolati jeleinek kopottsága előttünk is ismert. A felújítás idei burkol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    otthagyott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sugár Botond
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinege út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elromlott közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott burkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökbálinti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére