Megerősítésre vár

Lekopott zebra

Kérem fessék újra a lekopott zebrát!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Gábor Áron u. 45

Hozzászólások

  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük. Tájékoztatjuk, hogy idei útburkolatijel-fenntartási programunkban a Gábor Áron utca Endrődi Sándor utca és Pasaréti út közötti szakaszán felmérjük az útbu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére