Megoldott

Koszos tábla

Kérem tisztítsák vagy cseréljék a koszos táblát!
Hasonlóan néz ki a zsákutca tábla ugyanebben a kereszteződésben.
Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Ignotus u. 1

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt, köszönöm szépen!
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    otthagyott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sugár Botond
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinege út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elromlott közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott burkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökbálinti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére