Megoldásra vár

Lekopott útburkolati jel

Anonim Járókelő

Lekopott a forgalom elől elzárt terület felfestés. Kérem pótolják mert alig látszik, és sokan parkolónak használják. köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Megyeri út 15b

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük.
    Az idei évi burkolatjel fenntartási programunkat már lezártuk, forráshiány miatt az előző évről elmaradt balesetveszélyes címeket tudtuk csak átvenni.
    Emia
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére