Megoldásra vár

Lejárt, graffitis vitrin

Anonim Járókelő

Kérem szedjék le a graffitit és cseréljék a lejárt tájékoztatót! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kert sor 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A továbbított lakossági bejelentésre az alábbi választ küldjük:

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, kérését továbbítottuk az illetékes ügyosztály felé, a tájékoztató l
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti a falon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére