Megoldott

Hiányzó fedlap kupak

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő,

Etele út 8 előtt 2 fedlapból hiányzik a kupak, kérném a javításban segítségüket

Köszönettel,

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 8

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést, korábban lett kiadva. Most már javítva.
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 97
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére