Válaszra vár

Beszakadt fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.04.12.
BDK válasza:
"Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú."

Veszélyes beszakadt fedlap

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szárnyas u. 16

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Veszélyes beszakadt fedlap"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.04.12. BDK válasza: "Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem B...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Zichy Jenő utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére