Válaszra vár

Sérült játszótéri mászóka

Le van törve az egyik létra elem a mászókán. Így kisebb gyerekeknek veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Lengyel u. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére