Válaszra vár

Forgalmi jelek festése és forgalmi tábla nincs szinkronban

Anonim Járókelő

Hosszú hónapokkal ezelőtt megváltozott a fő útvonal rendje ennél az elágazódásnál.
A táblák és az úttest festése nincs szinkronban.
Aki balra megy a főúton az indexel tévesen. Jobbra az alsóbb rendű útra hajtók pedig nem indexelnek, pedig kellene.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út 13

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz lámpahangolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Liget tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Rossz lámpahangolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Élessarok (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére