Válaszra vár

Megdőlt kuka

Anonim Járókelő

Kérem javítsák meg a megdőlt kukát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Széll Kálmán téri hulladékgyűjtő edények állapotáról szóló,
    állampolgári megkeresést köszönettel vettem.

    A tér 2016-ban befejezett felújítása során kihelyezett hulladékgyűjtő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétvert kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Korsós Borbála
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét a zöldsávban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére