Megoldásra vár

Vagohid utca illegális szemét

Budapest Vágóhíd utca Soroksár út felőli részén az építkezés melett, több zsák szemét jelent meg. Hetek óta ott van, azóta csak gyarapodott és senki nem szàllította el.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Vágóhíd u. 10

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a Bp. IX. kerület Vágóhíd utca elejére kihelyezett hulladékok elszállításának megrendelése folyamatban van, a szállítás a hét végén várható.

    Budapest Főváros I
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Hajdu Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére