Válaszra vár

Hatalmas szemét kupac!!

Anonim Járókelő

A Penny és az Autó alkatrész üzlet mögött, a Rákos patak mentén telis tele van szeméttel és valamilyen vegyi hulladék is van renegeteg használt vödör! Kérem segítsenek ennek eltávolításában! Itt emberek laknak, futnak, sétálnak!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Fülöpszállás u. 2

Hozzászólások

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére