Válaszra vár

Rossz állapotú közmű szekrények

Anonim Járókelő

IX.Közraktár utca 20 a előtt rossz állapotú közmű szekrények 3 db , kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 20

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    BELSŐS INFÓ: A térkép szerint lehet még Invitech, Vodafone, ELMŰ és BDK.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Közraktár u. 20/A. III, 1093 Magyarország (47.48297900, 19.06305700, 16)"-ról "Budapest, Közraktár u. 20, 1093 Magyarorsz...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A képeiden csak két aknafedlap látható, ezért kérünk, hogy küldj még képeket, amin a harmadik is látszik.
    Előre is köszönjük!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület, Közraktár u. 20/a előtti járdán a megsüllyedt, sérült kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A többi fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A Magyar Telekom fedlapjainak állapota megfelelő. A kavicsos felületű kis fedlap nem hálózatunk része.
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére