Megoldott

Kiégett gyalogos zöld lámpa

Úgy rémlik talán már múlt héten is így volt: a Karolina - Hamzsabégi út saroknál lévő gyalogátkelőnél nem világít a gyalogos lámpa zöld jelzése az átkelő keleti (étterem felőli) végénél (csatoltam róla képet is, a piros megfelelően működik).

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 72

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés nevét "Kiégett gyalogos zöld lámpa a Karolina - Hamzsabégi sarok gyalogátkelőnél"-ról "Kiégett gyalogos zöld lámpa"-ra.

  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, nemrég jártam arra és már működött a lámpa, köszönöm!
  • Kovács Balázs visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Karolina út - Hamzsabégi út csomópontban észlelt, nem működő gyalogos zöld jelzéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUD...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére