Megoldatlan

Járda hiánya

A Kocsis utca Fehérvári út- és Petzvál utca közti szakaszán hiányzik a járda. Gyalogosan közlekedve az átmenő autóforgalom miatt veszélyes a közlekedés. Az itt található parkolók védelmét hivatott oszlopok, láncok és építkezési maradványok plusz akadályt jelentenek.
Mind a Petzvál- mind a Fehérvári úton lehetőség van az ottani járdához csatlakozni.
Kérjük a járda kialakítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 87

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Nincs lehetőség telepíteni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    hiányos a járda 2 helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laczkó Márton
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétesett lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére