Megoldásra vár

Átok van rajta

Sokadszorra lapítják ki itt a csőkorlátokat. Nem lenne célszerű egy terelőtáblát is kitenni?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 69

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    :D
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A korlátok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük. A terelőtábla kihelyezését nem tartjuk indokol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tahi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére