Megoldott

Megdőlt oszlop

Megdőlt az oszlop. Vajon mitől...

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 87

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy a közúti jelzőtábla oszlop helyreállítása 2021.04.08-án megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére